http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-02-17 12:55:04

Patryk Kapuściński zagrał w sparingu Karpat Krosno

22-letni obrońca Stali Rzeszów Patryk Kapuściński zagrał we wczorajszym sparingu trzecioligowych Karpat Krosno.
 
- Na razie tylko zagrałem w sparingu, trenuje indywidualnie - powiedział nam Patryk Kapuściński, który w ostatniej rundzie rozegrał 5 meczów na boiskach II ligi wschodniej.
 
- Chcę grać. To jest dla mnie najważniejsze. Jeśli byłaby taka możliwość w Karpatach Krosno to bardzo chętnie. Nie wszystko jednak zależy ode mnie - dodaje piłkarz.
 
Co ciekawe, Kapuściński w sparingu Karpat z Partyzantem Targowiska, zagrał na boku pomocy. W Stali Rzeszów zwykle występował jako obrońca. - Gra na pomocy nie jest mi obca. W Stal Mielec często występowałem na tej pozycji - tłumaczy zawodnik.
 
Czy Kapuściński będzie grał w Karpatach? Na razie nie wiadomo. - Decyzje mają zapaść w najbliższych dniach - kończy piłkarz, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Niedawno był na testach także w Stali Mielec.
 
 
źródło: własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem