2013-02-16 13:40:52

sparing: Resovia Rzeszów - Stal Sanok 4-1

Resovia Rzeszów pewnie pokonała trzecioligową Stal Sanok 4-1 w rozegranym dziś meczu kontrolnym.

Spotkanie rozegrano na sztucznym boisku przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie.

Gole dla Resovii zdobyli Łukasz Zaniewski, Wiesław Kozubek, Tomasz Ciećko i Sebastian Hajduk (z karnego).

Honorową bramkę dla drużyny Ryszarda Federkiewicza strzelił Paweł Poliniewicz.

W drużynie prowadzonej przez Tomasza Tułacza zagrało dwóch nowych zawodników - 21-letni napastnik Jacek Kusiak (Bogdanka Łęczna) oraz 18-letni pomocnik Norbert Podlasek (Wisłoka Dębica).

RESOVIA RZESZÓW - STAL SANOK 4-1 (1-0)
Bramki: Zaniewski (30), Kozubek (58), Ciećko (83), Hajduk (87-karny) - Poliniewicz (81)

Resovia: Goszka - Ciećko (46' Miazga), Kozubek, Domoń, Słaby (46' Ślęzak) - Kusiak (46' Ogrodnik), Świechowski (46' Jaroch), Frankiewicz (46' Podlasek), Brągiel (46' Buczek) - Tunkiewicz, Zaniewski (46' Hajduk).

Stal (I połowa): Krzanowski - Kokoć, Węgrzyn, Łuczka, Faka - Tabisz, Adamiak, Niemczyk, Góra, Ząbkiewicz - Szałamaj; (II połowa): Chopko - Jaklik, Zarzycki, Januszczak, Pluskwik - Lorenc, Kruszyński, Steliga, Poliniewicz, Ząbkiewicz - Sobolak.

źródło: stal1946sanok.futbolowo.pl / cwks-resovia.pl