2013-02-15 22:20:12

sparing: KS Wiązownica - Piast Tuczempy 1-2

Piast Tuczempy wygrał 2-1 z piątoligowym KS Wiązownica w meczu sparingowym.

Mecz został rozegrany na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie.

Piłkarze KS Wiązownica wyszli na prowadzenie już w 1. minucie meczu po golu Patryka Szuby.

Piątoligowiec miał przewagę prawie przez całe spotkanie - gracze Piasta Tuczempy obydwa gola strzelili dopiero w końcówce. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Grzegorz Gierczak.

W barwach drużyny z Wiązownicy zagrało trzech zawodników testowanych.

KS WIĄZOWNICA - PIAST TUCZEMPY 1-2 (1-0)
Bramki: Szuba - Gierczak 2 (80, 90)

Wiązownica: Goryl - zawodnik testowany 1, Syty, Danielak, Czopik - Babiarz, Wota, Babiarz, zawodnik testowany 2 - zawodnik testowany 3, Szuba oraz M. Kubas, M. Kardynał, Gudowski

źródło: kswiazownica.futbolowo.pl

x 2013-02-16 09:13:07

nie grał jeszcze Bartnik!

exe 2013-02-16 10:35:21

Na boisku Wiązownica była dużo lepsza od Tuczemp ciekawszą piłkę grają i nie dziwota że szykują się do awansu

obiektywny 2013-02-16 14:47:47

gościu Ty byłeś na tym meczu czy opisujesz inny mecz ?. spinaj się, spinaj. Wiązownica przez cały mecz nie oddała jednego celnego strzału. bramkę strzeliła w 15sekundzie bo jeden z obrońców poślizgnął się na śliskiej murawie i to by było wszystko na co było stać zespół Wiązownicy. Sędzia (zawodnik Wiązownicy) powinien podyktować dwa rzuty karne a w drugiej połowie to raz Wiązownica przeszła połowę boiska. także nie piszcie bzdur.

prawdziwy 2013-02-16 15:27:02

obiektywny troche sie z Toba zgodze ale nie do konca , po pierwsze pierwsza polowa byla wyrownana przy golu szuby nikt tam sie nie poslizgnał tylko niedokladnie podal przez co szuba przechwycil pilke , po drugie Wiazownica oddala pare groznych strzałów dwa razy szuba , raz wota z głowki ( podkresle ze tu mogło bybyc juz 2-0 nie wiadomo jak wtedy potoczyłby sie mecz) babiarz i orzechowski . Co do sedziego wiadomo nie byl profesjonalny co odbilo sie takze na Wiazownicy nie odgwizdal paru fauli w poblizu pola karnego i pokazl dwa spalone ktorych nie bylo a mogłaby z tego pasc bramka jedna chyba nawet wpadla;p

bylem widzialem 2013-02-16 16:23:27

czlowieku tak mial wota z glowy .. ale iwanski na raz , drob na dwa holub jak by byl skuteczny trzy i cztery i murzynek dwie sytuacje i dopiero pozniej wota ,,, nie ma co sie spianac na sparingach czlowieku !!! pomysl troche wazne ze bez kontuzji w wiazownicy i tuczempach ...