2009-12-29 14:12:30

OKS 1945 Olsztyn rozwiązuje kontrakt z trenerem Budziłkiem

Marek Szter, kurator olsztyńskiego klubu, negocjuje z trenerem Jerzym Budziłkiem rozwiązanie ważnego do czerwca 2010r kontraktu.
 
Pełniący od 18 grudnia funkcję dyrektora klubu Andrzej Królikowski twierdzi, że następcą trenera Budziłka ma być olsztyński trener z uprawnieniami na II ligę. W gronie kandydatów wymienia się nazwiska trzech szkoleniowców - Andrzeja Biedrzyckiego, Zbigniewa Kieżuna oraz Piotra Zajączkowskiego.

Sytuacja w OKS jest trudna. Klub jest zadłużony na około 400 tys złotych, głównie wobez ZUS i Urzędu Skarbowego. Na zaległe wypłaty czekają również piłkarze, którzy tuż przed świętami otrzymali część zaległych poborów za październik. Pan Szter, który w przeszłości jako piłkarz bronił barw olsztyńskiego Stomilu grając na pozycji golkipera, ocenia "dług wymagalny" na sto kilkadziesiąt tysięcy złotych. Liczy na pozyskanie niezbędnych środków od sponsorów. Jako kurator Szter zobligowany jest do doprowadzenia do zorganizowania Walnego Zgromadzenia i wyboru nowych władz OKS do czego chce doprowadzić - jak powiedział w wywiadzie dla Radia Olsztyn - przed uchwaleniem budżetu Miasta Olsztyna.
 
źródło: stomil.olsztyn.pl; Radio Olsztyn

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem