2013-02-10 14:12:56

sparing: Pogoń Lwów - Polonia Przemyśl 2-4

Piłkarze trzecioligowej Polonii Przemyśl wygrali 4-2 w meczu sparingowym z Pogonią Lwów.

Przebywający na obozie treningowym na Ukrainie gracze przemyskiej Polonii rozegrali kolejnym mecz kontrolny. Tym razem rywalem podopiecznych Jarosława Zająca była Pogoń Lwów.

W rozegranym na sztucznym boisku we Lwowie spotkaniu górą byli przemyślanie, którzy wygrali 4-2. Bramki dla trzecioligowca zdobywali Krzysztof Gawłowski, Paweł Sedlaczek i Mateusz Wanat (dwie).

Trener Zając testował kilku Ukraińców, m.in. skrzydłowego pomocnika, który pokazał się z bardzo dobrej strony. Był też 21-letni napastnik Dawid Kierepka (LKS Nakło). Z powodu kontuzji nie grali Kamil Walaszczyk i Daniel Policht.

Piłkarze Polonii na Ukrainie przebywać będą do 16 lutego. W planie mają jeszcze co najmniej trzy mecze sparingowe z lokalnymi klubami.

POGOŃ LWÓW - POLONIA PRZEMYŚL 2-4 (0-1)
Bramki dla Polonii: Wanat 2, Sedlaczek, Gawłowski

Polonia (I połowa): Cisek - Jaroch, Siwyj, Sokił, Łoś - Riabyj, Kazek, Sedlaczek, Gwóźdź, (testowany Ukrainiec) - Kierepka

Polonia (II połowa): Zieliński - Jaroch, Sokil, Siwyj, Gwóźdź - Kazek, Kwolik, Pikłowski, Gawłowski, Małyk - Wanat

źródło: własne / mks1909.pl