2010-03-10 20:03:07

sparing: Wisłok Wiśniowa - Czarni Jasło 1-1

Czwartoligowy Wisłok Wiśniowa zremisował w meczu sparingowym z Czarnymi Jasło. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Piłkarze Andrzeja Jaskota prowadzili do przerwy po trafieniu Jakuba Barana. Goście wyrównali w drugiej połowie po strzale Marcina Warchoła. Obydwie drużyny mogły pokusić sie o więcej bramek, lecz zawodnicy jednej jak i drugiej ekipy nie wykorzystali żadnej z dogodnych sytuacji. Zadownik Czarnych, Robert Szalony nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił). Bardzo dobrze spisywał się bramkarz Wisłoka Marek Domoń, który m.in wygrał pojedynek "sam na sam" z Szalonym.

WISŁOK WIŚNIOWA - CZARNI JASŁO 1-1 (1-0)
Bramki: Baran - Warchoł.

Wisłok: Domoń - Szołdra, Libucha, Jakubowski (60' Salamon), Boruta (50' Rusyn) - Złotek, Kuter (46' Śledź), Mądro, Kawa (65' Powierża) - Baran (70' Długosz) - Bogacz (70' Piechowiak)

Czarni: Cyran - Matysik, Bernacki, Chrząszcz, Grzesiak, Halz, Pokrywka, Warzocha, Munia Halz, Majewski, Szalony. Po przerwie zagrali: K.Kukowski, Kasprzyk,Pytlowany, Warchoł.

źródło: własne / czarnijaslo.pl / wislokwisniowa.futbolowo.pl