2013-01-26 17:26:46

Byli piłkarze "Stalówki" w klubach z niższych lig

Grający ostatnio w barwach drugoligowej Stali Stalowa Wola Wojciech Białek i Rafał Turczyn znaleźli sobie kluby z niższych lig.
 
30-letni napastnik Wojciech Białek zagrał dziś w meczu sparingowym trzecioligowej Avii Świdnik z Bronią Radom. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-2, a były gracz "Stalówki" będzie zawodnikiem Avii.
 
-  Doszliśmy do porozumienia z Wojtkiem i wkrótce podpisze z nami 1,5 roczny kontrakt - powiedział prezes Avii Marek Maciejewski w rozmowe z Dziennikiem Wschodnim.
 
W spotkaniu kontrolnym AMSPN Hetman Zamość (4 liga lubelska) wystąpił natomiast 23-letni pomocnik Rafał Turczyn. "Turek" rozegrał dobre spotkanie i wpisał się na listę strzelców (AMSPN Hetman wygrał 6-1 z Kryształem Werbkowice).
 
- Turczyn dogadał się finalnie z zarządem, co do swojego powrotu do Hetmana i na pewno będzie dużym wzmocnieniem - poinformował oficjalny portal klubu.
 
 
źródło: Dziennik Wschodni / hetman.zamosc.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem