2013-01-17 13:07:19

Ołeksandr Rozman: nie dostałem pensji od września

- Odchodzę z Polonii, bo od trzech miesięcy nie dostaje wypłaty - mówi Ołeksandr Rozman, który jesienią dla przemyskiego klubu strzelił 6 bramek.
 
Drugi w kolejności najlepszy strzelec Polonii Przemyśl szuka nowego pracodawcy.
 
- Tak, odchodzę z Polonii. Jeszcze nie wiem, gdzie będę grał. Może II liga węgierska albo II lub III ukraińska - mówi Ołeksandr Rozman, który do przemyskiej drużyny trafił początkiem 2012 roku.
 
- To jest śmieszne! Ostatnią wypłatę dostałem w połowie września. Ja nie mogę tak żyć, mam żonę. Muszę zarabiać - tłumaczy urodzony na Węgrzech piłkarz.
 
Zawodnik dodaje, że z relacji z kolegami z drużyny jest bardzo zadowolony. - Chłopaki są super, trener też. Ale klub... przez ostatnie 4 miesiące zapłacił mi 1300 zł - kończy Rozman.
 
Ołeksandr Rozman w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012 strzelił dla Polonii 8 bramek. W ubiegłej rundzie trafił do siatki 6 razy.
 
 
źródło: własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Sztywny Pal Azji 2013-01-17 20:58:53 0 0

Jeszcze chwila i panem Lisowcem zajmie się PZPN i prokuratura. Jak można tak okradać swoich pracowników? A gdzie pozwolenia na pracę dla obcokrajowców, gdzie ich ZUS-y? Czy to nie dziwne, że większość piłkarzy chce uciekać z tego klubu?

~anonim 2013-01-18 18:38:40 0 0

Panie Sztywny a gdzie Panstwowa Inspekcja Pracy a gdzie Urząd Skarbowy a gdzie ZUS ?
nie ma nie ma nie ma nie ma

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem