http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-01-15 13:20:09

Ireneusz Zarzyka w Cosmosie Nowotaniec

33-letni napastnik Ireneusz Zarzyka (ostatnio Karpaty Krosno) będzie występował w barwach czwartoligowego Cosmosu Nowotaniec.
 
Przygotowania do piłkarskiej wiosny rozpoczęli piłkarze Cosmosu Nowotaniec. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 14 zawodników. Pozostali dołączyć mają wkrótce.
 
Największym zimowym wzmocnieniem będzie doświadczony Ireneusz Zarzyka, który rozpoczął treningi z zespołem Szymona Gołdy.
 
Były zawodnik m.in. Partyzanta Targowiska, a ostatnio Karpat Krosno jest już po słowie z działaczami Cosmosu i potwierdził grę w ekipie czwartoligowca.
 
Bardzo możliwe, że drużynę z Nowotańca wzmocni jeszcze jeden z zawodników trzecioligowych Karpat - jego nazwiska jednak nie udało nam się poznać.
 
Są spore szanse, że w barwach Cosmosu Nowotaniec na wiosnę nadal grać będą Dominik Podgórski i Damian Albrycht. Definitywnie odchodzi Marcin Szałajko.
 
Do treningów z drużyną po rocznej przerwie wrócił bramkarz Tomasz Potok.
 
 
źródło: własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Krosno 2013-01-17 16:56:43 0 0

Tym kolejnym zawodnikiem moze byc Nikody jeśli nie pojdzie do Dukli

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem