http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2013-01-09 20:10:50

Ireneusz Zarzyka odchodzi z Karpat Krosno

Grający na pozycji napastnika Ireneusz Zarzyka ochodzi z trzecioligowych Karpat Krosno.
 
- Ireneusz Zarzyka to drugi zawodnik po Rafale Nikodym, który na pewno opuszcza Karpaty - poinformował oficjalny portal internetowy krośnieńskiego klubu. Sporo wskazuje na to, że drużynę opuści także Tomasz Kozieł
 
Dziś piłkarze trzecioligowca spotkali się na pierwszym w tym roku treningu. W zajęciach wzięło udział tylko 12 zawodników (zabrakło m.in. Marka Czopko, Marcina Włodarskiego, Tomasza Liputa czy Michała Zajdela) - nieobecność części była usprawiedliwiona, pozostali mieli dziś rozmowy dotyczące ich przyszłości w klubie.
 
W treningu wzięli udział natomiast Sławomir Grzegorzek, Dawid Kasza i Albert Telesz - juniorzy, którzy do rundy wiosennej będą przygotowywać się z pierwszą drużyną. Pojawił się też Damian Albrycht wracający z wypożyczenia do Cosmosu Nowotaniec - cały czas jednak niewiado czy będzie grał w karpatach, bo działacze z Nowotańca mocno starają się o przedłużenie wypożyczenia.
 
Grupa została podzielona na dwie drużyny i rozegrała wewnętrzny sparing, w którym Karpaty A pokonały Karpaty B 7-0. Do siatki trafiali Bartłomiej Buczek (czterokrotnie), Kozieł (dwukrotnie) i Robert Kozubal.
 
 
źródło: karpatykrosno.net
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

MKS 2013-01-11 08:35:23 0 0

Zarzyka pojawił sie w Przemyslu.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem