http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2013-01-08 20:01:01

Młodzieżowiec z Ostrowca trenował ze Stalą Stalowa Wola

Krystian Zawiślak, 19-letni zawodnik KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski, trenował dziś z drugoligowym zespołem Stali Stalowa Wola.
 
Po odejściu ze Stali Artura Cebuli trener Mirosław Kalita chętnie ściągnąłby do drużyny wartościowego młodzieżowca. Dlatego też dziś na treningu "Stalówki" pojawił się Krystian Zawiślak z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Zawiślak będzie trenował w Stalowej Woli przez kilka dni, aby trener Kalita mógł ocenić jego przydatość do drużyny.
 
Innymi piłkarzami o statusie młodzieżowca łączonymi ze "Stalówką" są Mirosław Kalista, o czym już pisaliśmy oraz Kamil Słaby występujący obecnie w Resovii. Szkoleniowiec "Zielono-czarnych" zna doskonale Słabego z czasów, gdy prowadził go w barwach Partyzanta Targowiska.
 
W najbliższym czasie kibice mogą się spodziewać awizowanego wcześniej Adriana Bartkiewicza. 27-letni obrońca rozwiązał dziś kontrakt ze swoim dotychczasowym klubem Elaną Toruń.
 
 
źródło: Echo Dnia / Elana Toruń

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Jadzia 2013-01-08 21:30:24 0 0

Krystian czy Kamil jet Słaby ?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem