http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-01-06 21:41:08

Mirosław Kalista w kręgu zainteresowań "Stalówki"

Mirosław Kalista, utalentowany ofensywny pomocnik trzecioligowej Łysicy Bodzentyn, znalazł się w kręgu zainteresowań Stali Stalowa Wola.
 
Niespełna 21-letni Mirosław Kalista to kolejny piłkarz, którego chętnie sprawdziłby trener Stali Stalowa Wola Mirosław Kalita.
 
Utalentowany pomocnik jest wychowankiem Juventy Starachowice. W wieku juniorskim występował ponadto w SMS Łódź. Po powrocie do Starachowic w barwach Juventy w sezonie 2011/2012 został z 14 golami królem strzelców III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. 
 
W swoim obecnym klubie - Łysicy Bodzentyn, występuje od początku sezonu 2012/2013. Jak dotąd w 11 spotkaniach zdobył 3 gole.

Przed rokiem Kalista łączony był z klubami Ekstraklasy - Jagiellonią Białystok i Koroną Kielce. Z klubem ze stolicy Podlasia był na obozach przygotowawczych w Cetniewie i w Turcji, lecz po miesiącu treningów działacze "Jagi" nieoczekiwanie zrezygnowali z pozyskania piłkarza.
 
 
źródło: Echo Dnia / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem