2012-12-14 19:12:48

Czarni Jasło zagrają z Sandecją Nowy Sącz

Występujący w III lidze lubelsko-podkarpackiej Czarni Jasło rozegrają mecz towarzyski z ekipą z zaplecza Ekstraklasy Sandecją Nowy Sącz.
 
Przechodzący poważne problemy organizacyjno-finansowe Czarni Jasło rozegrają spotkanie towarzyskie z pirwszoligową Sandecją Nowy Sącz, z którego dochód wesprze jasielski klub.
 
Z inicjatywą zorganizowania meczu wyszło Stowarzyszenie Kibiców Sandecji. Na spotkaniu przedstawicieli Stowarzyszenia, władz pierwszoligowca oraz reprezentującego zarząd Czarnych Sebastiana Osucha ustalowo datę spotkania na 23 lutego 2013 roku.
 
W trakcie meczu odbędą się liczne licytacje pamiątek klubowych, z których dochód przeznaczony zostanie na rzecz Czarnych.
 
 
źródło: Jaslonet.pl
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

kibic 2012-12-17 09:02:01 0 0

Prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie. Brawo dla Sandecji. Polska jest z was dumna.Powodzenia dla Czarnych najstarszego klubu na podkarpaciu.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem