2012-12-11 22:40:51

Bartosz Madeja i Krzysztof Szpond mogą opuścić Siarkę Tarnobrzeg

Bartosz Madeja i Krzysztof Szpond otrzymali od władz Siarki Tarnobrzeg wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.
 
Kolejni dwaj piłkarze prawdopodobnie opuszczą tarnobrzeskiego drugoligowca. Działacze Siarki ponformowali Krzysztofa Szponda oraz Bartosza Madeję, że mogą sobie szukać nowych miejsc pracy.
 
O ile prasa informowała o możliwym odejściu Szponda, o tyle przenosiny Madeji mogą być lekkim zaskoczeniem. 27-letni pomocnik od trzech lat występuje w barwach Siarki będąc jej podstawowym zawodnikiem.
 
Cała sytuacja związana jest z renegocjowaniem umów zawodników - to reakcja zarządu na słabe wyniki drużyny w rundzie jesiennej.
 
- O zasadach gry w rundzie wiosennej poinformowaliśmy już radę drużyny. Ma ona przekazać te informacje zawodnikom, którzy muszą tym tygodniu podjąć decyzję, czy wyrażają zgodę i podpisują kontrakt, czy też szukają sobie nowych klubów - zdradza na łamach Echa Dnia wiceprezes Siarki Dariusz Dziedzic. - Liczymy się z tym, że nie wszyscy będą chcieli grać u nas na ustalonych przez zarząd klubu zasadach, ale ostatnia pozycja w tabeli po rundzie jesiennej wymusiła na nas takie, a nie inne zasady gry. O szczegółach nie chciałbym mówić, na wszystko przyjdzie pora. W spokoju czekamy na decyzję zawodników - kończy.
 
 
źródło: Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2012-12-13 21:07:02 0 0

Madeja szybko znajdzie klub w I lub II lidze najlepszy srodkowy pomocnik

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem