http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-12-09 17:12:31

Riabyj wróci do Polonii Przemyśl

29-letni Ukrainiec Mychajło Riabyj wraca do Polonii Przemyśl. Piłkarz ma pojawić się na treningach w styczniu.
 
Grający na pozycji ofensywnego pomocnika Mychajło Riabyj będzie w nadchodzącej rundzie występował w barwach Polonii Przemyśl.
 
Zawodnik opuścił przemyski klub przed rozpoczęciem obecnego sezonu, ale teraz zdecydował się wrócić. - Riabyj  jest już po rozmowie z kierownictwem Polonii i od nowego roku rozpocznie w niej przygotowania do wiosennej rundy - informują Nowiny.
 
29-letni Riabyj trafił do Polonii Przemyśl początkiem 2011 roku z Niwy Tarnopol i zbierał bardzo dobre recenzje. Strzelił w tym czasie 3 gole w lidze. Odszedł przed rozpoczęciem obecnego sezonu.
 
 
źródło: Nowiny / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

rysiuu 2012-12-10 17:03:59 0 0

niech prezes wyrówna zaległości bo są ogromne a potem niech mydli oczy jak to w klubie jest dobrze {kto przychodzi,gdzie na obóz?]

mksiak 2012-12-10 17:11:09 0 0

coś w tym jest skoro ostatnio tyle się mówi i pisze w gazetach a pan "prezes" ma wszystko w d..., przyjdą nowi im tez sie nie zapłaci i jakos to będzie....PATOLOGIA!!!!!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem