2012-11-27 23:31:33

sparing: Stal Rzeszów (juniorzy) - Izolator Boguchwała 2-7

Trzecioligowy Izolator Boguchwała rozegrał mecz kontrolny, w którym pokonał ekipę juniorów starszych Stali Rzeszów 7-2.

Spotkanie, w którym zmierzyły się ekipy Izolatora i juniorów rzeszowskiej Stali (rocznik 1994-1995) rozegrano w świetle jupiterów na sztucznej płycie Stadionu Miejskiego w Rzeszowie.

Ligowcy wygrali pewnie 7-2, a w ich składzie wystąpili gracze testowani - bramkarz oraz napastnik.

Pierwsza połowa zakończyła się "skromnym" 0-2 po golach Tomasza Płonki i testowanego napastnika.

Grad bramek można było oglądać po przerwie między 58., a 67. minutą kiedy to podopieczni Jakuba Słomskiego zdobyli ich aż pięć.

Nastoletni Stalowcy odpowiedzieli dwoma trafieniami ustalając wynik spotkania.

STAL RZESZÓW (JUNIORZY) - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-7 (0-2)
Bramki dla Izolatora:
Tyburczy (3), Płonka, Zawodnik testowany 2, Skiba, Buczek

Izolator I połowa: Testowany zawodnik 1 - Kopiec, Polak, Guzior Adrian, Róg - Worosz, Szyszka, Cupryś, Domin - Płonka, Testowany zawodnik 2

Izolator II połowa: Tesotwany zawodnik 1 (Hubert Guzior) - Kozak, Woźniak, Brogowski, Krzak - Bereś, Cupryś (Buczek), Skiba, Tyburczy - Testowany zawodnik 2, Brocki

źródło: zksizolator.eu