2012-11-25 14:58:05

sparing: Resovia - Stal Mielec 0-1

Trzecioligowa Stal Mielec wygrała z Resovią Rzeszów 1-0 w meczu sparingowym.

W rozegranym w Rzeszowie mecz kontrolnym drugoligowa Resovia uległa Stali Mielec 0-1.

Jedynego gola dla mielczan zdobył w 65. minucie meczu wprowadzony po przerwie Michał Pruchnik.

Obydwa zespoły testowały nowych piłkarzy. W barwach Resovii Rzeszów, która zagrała w mocno odmłodzonym składzie, pokazali się 20-letni obrońca Dawid Kądzielawa i 18-letni napastnik Robert Gawęda (obaj Chemik Pustków).

Stal Mielec natomiast sprawdzała czterech zawodników.

Wśród nich znalazł się bramkarz Paweł Zieliński (zawodnik Legii Warszawa, ostatnio na wypożyczeniu do Stali Stalowa Wola), który rozegrał cały mecz i pokazała się z dobrej strony.

RESOVIA RZESZÓW - STAL MIELEC 0-1 (0-0)
Bramka: Pruchnik (65)

Stal: Zieliński - Kardyś, Kościelny (70. Zawodnik testowany II), Załucki, Zawodnik Testowany II (46. Żubrowski) - Zawodnik testowany III, Korzępa (46. Walski), Radulj (77. Łętocha), Domański (75. Ryguła) - Łętocha (46. Buława), Ryguła (46. Pruchnik)

źródło: stalmielec.com / własne