2012-11-25 12:51:18

Kacper Wnuk blisko Siarki Tarnobrzeg

Kacper Wnuk, 20-letni pomocnik, jest bliski przejścia do zespołu drugoligowej Siarki Tarnobrzeg.
 
Występujący ostatnio w Radomiaku Radom Kacper Wnuk jest bliski przejścia do Siarki Tarnobrzeg. Trener Artur Kupiec przyglądał się młodemu zawodnikowi w sparingach ze Stalą Mielec i Hutnikiem Warszawa.
 
Zawodnik dostał już zgodę na wypożyczenie ze swojego macierzystego klubu. Również opiekun Radomiaka Armin Tomala wyraził zgodę na przejście piłkarza do ligowego rywala.
 
- Kacper poinformował mnie, że praktycznie doszedł do porozumienia z Siarką, ma możliwość grania w II lidze, dlatego nie mam nic przeciwko temu. W tej rundzie jako młodzieżowiec przy naszej koncepcji grania tych minut nie dostawał za wiele, a na pewno z pożytkiem dla niego będzie ogrywanie się na wypożyczeniu. Jeśli ma to być w drugoligowym zespole, to tym lepiej - powidział trener Tomala w rozmowie z portalem radomiak.com.pl.
 
 
źródło: radomiak.com.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

mike 2012-11-25 13:26:15 0 0

zagrał 44 minuty w lidze i jego Kupiec chce wziąć aby się ogrywał. Czyli nie szuka wzmocnień tylko daje miejsce do ogrywania? Przecież takimi ludźmi ligi się nie utrzyma. Niech lepiej Norbercik przygląda się o co tutaj chodzi.

tbg 2012-11-25 14:56:47 0 0

takimi ,, zawodnikami'' to Siarka 2 ligi napewno nie utrzyma. Kupcowi chodzi tylko o to zeby wypromowac swoich

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem