2012-11-22 14:22:02

Artur Cebula odejdzie ze Stali Stalowa Wola

Obrońca Artur Cebula nie będzie w nadchodzącej rundzie występował w barwach Stali Stalowa Wola. Piłkarz wróci do Korony Kielce.
 
19-letni obrońca Artur Cebula występuje w drugoligowej Stali Stalowa Wola od rundy wiosennej sezonu 2011/2012. Końcem września tego roku doznał poważnej kontuzji i od dłuższego czasu nie może grać.
 
Końcem grudnia kończy mu się okres wypożyczenia i wraca do Korony Kielce. W dalszym ciągu leczy kontuzję więzadeł krzyżowych - najprawdopodobniej nie zagra więc jeszcze przez około pół roku.
 
- Na boisku będę mógł wrócić pewnie dopiero pod koniec rundy wiosennej - powiedział Artur Cebula w rozmowie z Echem Dnia. Piłkarz teraz zamierza wrócić do Kielc, ale nie wyklucza powrotu do "Stalówki" w przyszłym sezonie.
 
Drużynę Mirosława Kality opuścić ma także obrońca Zbigniew Dąbek. Nie wiadomo czy klub przedłuży umowę z Tomaszem Demusiakiem, który również zmaga się z kontuzją.
 
 
źródło: Echo Dnia
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem