http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-11-14 09:52:32

II liga wschodnia: wiosenne mecze jeszcze w listopadzie?

Istnieje możliwość, że mecze pierwszej kolejki rundy wiosennej II ligi wschodniej zostaną rozegrane jeszcze w listopadzie. PZPN rozmawia z klubami.
 
Ostatnia kolejka rundy jesiennej w II lidze wschodniej zaplanowana jest na najbliższy weekend (17-18 listopada). Warunki pogodowe są jednak korzystne i nie wykluczone, że to nie koniec grania w tym roku.
 
W terminie 24/25 listopada może zostać rozegrana pierwsze kolejka rundy wiosennej. PZPN rozmawia w tej sprawie z klubami.
 
- Na razie sondujemy kluby. Niewielka większość chce grać, ale są i tacy, którzy nie chcą nawet o tym słyszeć - powiedział jeden z działaczy Wydziału Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej w rozmowie z Echem Dnia.
 
Sprawa powinna rozstrzygnąć się w ciągu najbliższych kilku dni. - Lepiej zagrać teraz, kiedy boiska są w dobrym stanie. Nie wiadomo jak będzie początkiem marca - zakończył działacz.
 
Start rundy wiosennej II ligi wschodniej zaplanowano na 8 marca 2013.
 
 
 
źródło: Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

grać-nie grać 2012-11-14 11:16:37 0 0

Niektórzy nie chca słyszeć o graniu.
A jak jest na denku tabeli jak np Siarka to ważniejsze dla nich transfera i wzmocnienie a nie granie

ExNor 2012-11-14 14:13:12 0 0

Wiadomo kluby z górnej połówki tabeli jest to na rękę, gdyż są w formie no, a tym z dołu raczej nie, bo tam są potrzebne zmiany transferowe i trenerskie ... Jeszcze nie wiadomo jak z tą pogodą może byc, bo dzisiaj slońce świeci a jutro już śnieg może spasc

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem