2012-11-11 14:38:58

Stal Rzeszów przegrała z Pelikanem Łowicz

Piłkarze Stali Rzeszów przegrali 0-1 w wyjazdowym pojedynku z Pelikanem Łowicz.

Mecz 16. kolejki II ligi wschodniej pomiędzy Pelikanem Łowicz a Stalą Rzeszów zakończył się wynikiem 1-0 dla gospodarzy.

W pierwszej połowy gra była wyrównana. Żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej.

Decydujący gol padł kilkadziesiąt sekund po przerwie. Podopieczni Ryszarda Kuźmy stracili piłkę w środku pola, a celne dogranie jednego z kolegów na bramkę zamienił Karol Kopeć.

W dalszej części meczu "Stalowcy" starali się odrobić straty i mieli przewagę, ale brakowało im pomysłu na wykończenie akcji. Po raz kolejny do domu wracają bez punktów.

Za tydzień, na zakończenie rundy jesiennej II ligi wschodniej piłkarze Stali zmierzą się u siebie z Wigrami Suwałki.

PELIKAN ŁOWICZ - STAL RZESZÓW 1-0 (0-0)

Pelikan: Różalski - Brodecki, Ceglarz, Domińczak, Maksymow, Pomianowski (90. Mycka), Kopeć (54. Kosiorek), Adamczyk, M. Solecki (66. Zwoliński), Jackiewicz (76. Grenda), Kowalczyk

Stal: Wietecha - Hus, Duda, Baran, Persona, Lisańczuk, D. Jędryas, Krzysztoń, Stachyra, Prokić, Koczon

Sędziował: Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Żółte kartki: M. Solecki, Kosiorek, Maksymow, Brodecki, Domińczak - Stachyra. Widzów: 900

źródło: własne / stalrzeszow.pl