http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-11-08 10:19:03

Michał Szymczak poda się do dymisji?

- Podjąłem już pewne decyzje i teraz tylko kwestią czasu jest kiedy o nich poinformuję - powiedział trener Siarki Tarnobrzeg Michał Szymczak w rozmowie z "Echem Dnia".
 
Szkoleniowiec drugoligowej Siarki Tarnobrzeg znalazł się w ogniu krytyki po słabych występach drużyny w rundzie jesiennej. Jak sam zapewnia podjął już decyzję.
 
- Przy złym wyniku w meczu z Płockiem (w najbliższą sobotę - przyp. red.) zachowam się w sposób odpowiedni - podsumował Michał Szymczak.
 
Trudno te słowa interpretować inaczej niż jako deklarację, że w przypadku porażki Siarki Tarnobrzeg z Wisłą Płock trener Szymczak poda się do dymisji.
 
Po 15. kolejkach II ligi wschodniej Siarka Tarnobrzeg jest trzecia od końca i jej sytuacja zaczyna się komplikować. Płocczanie zajmują trzecie miejsce w tabeli i w samych tylko meczach wyjazdowych zdobyli więcej punktów niż Siarka we wszystkich meczach tej rundy.
 
"Siarkowcom" mimo wszystko życzymy zwycięstwa, a trenerowi Szymczakowi zachowania pozycji szkoleniowca tarnobrzeskiego zespołu.
 
Dobre wieści dla kibiców są takie, że po poważnej kontuzji do siebie dochodzi Tomasz Stolpa i są szanse, że wróci do składu Siarki Tarnobrzeg w rundzie wiosennej. - Jestem mocno związany z piłkarzami i kibicami tego klubu. Mam nadzieję, że jeszcze zagram w Siarce - deklarował jeszcze przed sezonem Stolpa.
 
źródło: Echo Dnia / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

wids 2012-11-08 17:04:23 0 0

Chyba wiosennej....

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem