http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-11-08 09:23:01

JKS Jarosław zimą nie planuje większych wzmocnień

Lider IV ligi podkarpackiej JKS Jarosław nie nastawia się na większe wzmocnienia tej zimy. Mówi się raczej o drobnych uzupełnieniach.
 
- Poszukujemy zawodników z okolicy, ale nie chodzi nam o wielkie wzmocnienia, a bardziej o uzupełnienie składu - powiedział "Gazecie Codziennej Nowiny" Paweł Załoga, grający trener JKS-u Jarosław.
 
Lider IV ligi po rundzie jesiennej uzupełni kadrę zdolnymi juniorami i będzie rozglądał się za piłkarzami "z kartą na ręce".
 
Nie jest tajemnicą, że w podkarpackich klubach nikt nie narzeka na nadmiar gotówki, dlatego decyzja jarosławskiego klubu wydaje się dość rozsądna. Na obecną chwilę. Bo jeśli rzeczywiście udało by się awansować, JKS będzie musiał poszukać kilku solidnych wzmocnień.
 
 
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

pimpuszek 2012-11-10 18:56:54 0 0

po co wzmacniac cos co dobrze funkcjonuje?? w strzyzowie zabrali 2 pkt, w sieniawie to samo po prawidlowych golach, mimo to i tak pierwsze miejsce jest. za rok 3 liga! bojcie sie chamy do 3 ligi wracamy!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem