2012-11-04 15:22:10

Unia lepsza od Polonii Przemyśl. Hat-trick Bednarza

Piłkarze Unii Nowa Sarzyna pokonali Polonię Przemyśl 4-1. Hat-trick skompletował Stanisław Bednarz.

Bohaterem spotkania był Stanisław Bednarz, który na boisku pojawił się w 22. minucie zmieniając kontuzjowanego Dariusz Bartnika, a ostatecznie strzelił trzy gole.

Pierwszego już w 27. minucie, na którego Polonia Przemyśl odpowiedziała trafieniem Rafała Pikłowskiego.

W drugiej połowie trafiali już tylko piłkarze Unii Nowa Sarzyna. W 56. minucie bramkę na 2-1 zdobył Tomasz Telka.

Autorem kolejnych dwóch goli był wspominany Bednarz, który skompletował pierwszy w tym sezonie hat-trick.

UNIA NOWA SARZYNA - POLONIA PRZEMYŚL 4-1 (1-1)
Bramki: Bednarz 3 (27, 58, 81), Telka (56) - Pikłowski (43)

Unia: Wierzgacz - Pydych, Lebioda, Bigas, Bartnik (22. Bednarz), Skała, Oślizło, Mistrzyk (88. Błajda), Wtorek (69. Bieńkowski), Sierżęga, Telka.

Polonia: Cisek - Policht, Wanat (61. Rozman), Jaroch, Sokił, Pikłowski, Walaszczyk, Gwóźdź, Barszczak, Małej, Siwyj

Sędziował: Paweł Małodziński z Mielca. Żółte kartki: Lebioda - Policht, Barszczak. Widzów: 200

źródło: własne / unia.nowasarzyna.eu