2012-11-03 15:08:33

Izolator Boguchwała zremisował z Avią Świdnik

Piłkarze Izolatora Boguchwała zremisowali 1-1 z Avią Świdnik w wyjazdowym meczu III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gracze Izolatora Boguchwała zremisowali po dwóch zwycięstwach z rzędu, ale wciąż kontynuują serię ośmiu meczów bez porażki.

Pierwsi do siatki trafili gospodarze. W 31. minucie gola na 1-0 zdobył Łukasz Giza.

Podopieczni Jakuba Słomskiego wyrównali dopiero w drugiej połowie po bramce Bartosza Karwata z rzutu karnego.

AVIA ŚWIDNIK - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-1 (1-0)
Bramki: Giza (31) - Karwat (64-karny)

Avia: Gieresz - Lenart, Jankowski, Maciejewski, Kucharzewski - Mitaszka (67. Szewc), Sadło, Pranagal, Krawiec (84. Sikora) - Tarkowski, Giza

Izolator: Pawlus - Krzak, Polak, Brogowski, Róg (60. Kopiec) - Skiba (72. Cupryś), Szyszka (60. Burak) - Bereś, Brocki, Karwat - Płonka (81. Tyburczy)

Sędziował: Mariusz Śledź z Białej Podlaskiej. Żółte kartki: Maciejewski, Tarkowski - Szyszka, Skiba, Tyburczy, Karwat

źródło: własne / Dziennik Wschodni