2012-10-28 17:16:32

Cosmos ograł Żurawiankę. Gol w 30 sekundzie

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec wygrali 3-2 z Żurawianką. Pierwszego gola miejscowi strzelili już w 30 sekundzie meczu.

Podobnie jak w ostatnim starciu u siebie z Piastem Tuczempy gracze Cosmosu Nowotaniec trafili do siatki bardzo szybko. Pierwszego gola już w 30. sekundzie meczu strzelił Marcin Szałajko.

Kolejne bramki zdobyli Dariusz Jęczkowski i ponownie Szałajko i było 3-0. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola dla Żurawianki zdobył Łukasz Tyrawski.

Ten samo zawodnik wpisał się na listę strzelców w 85. minucie, ale gościom nie udało się już wyrównać. Wcześniej rzutu karnego dla Cosmosu nie wykorzystał Piotr Laskowski.

COSMOS NOWOTANIEC - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 3-2 (3-1)
Bramki: Szałajko 2 (1, 20), Jęczkowski (14) - Tyrawski 2 (39, 85)

Cosmos: Albrycht - Majka, Śmietana, Badowicz, Podgórski - Szałajko (75. D. Pluskwik), Gołda, Jęczkowski, Sz. Pluskwik (79. Dąbrowiak) - Laskowski (79. Armata), Spaliński (46. Szatkowski)

Żurawianka: Ptrąg - Bąk, K. Banaś, Korytko, Biały - Mazur, Gręda, Baran (72. Beer), Grad (72. Wardęga) - Dmitrzyk, Tyrawski

Sędziował: Paweł Kantor z Dębicy. Żółta kartka: Bąk

źródło: własne