2012-10-28 16:36:56

Cztery bramki w meczu Wisłok Strzyżów - Pogoń Leżajsk

Wisłok Strzyżów po zaciętym spotkaniu w którym padły aż cztery bramki, zremisował z Pogonią Leżajsk.

Strzyżowianie prowadzili po golu Jakuba Kroka i kiedy wydawało się, że taki rezultat utrzyma się do przerwy "Piwosze" wywalczyli rzut karny.

Bramkę do szatni dającą wyrównanie gościom strzelił Mateusz Staroń.

Po wznowieniu gry to Pogoń wyszła na prowadzenie po drugiej tego dnia bramce Staronia.

Podobnie jak miejscowi w pierwszej połowie, tak przyjezdni w drugiej, prowadzenie stracili w końcówce. Gola na wagę punktu dla Wisłoka Strzyżów wypracował grający trener Szymon Grabowski. To po jego uderzeniu piłka odbiła się od Kamila Pyża i wpadła do siatki.

WISŁOK STRZYŻÓW - POGOŃ LEŻAJSK 2-2 (1-1)