2012-10-28 16:17:12

Sokół Sieniawa pokonał Stal Nowa Dęba

Sokół Sieniawa pokonał przed własną publicznością w zakończonym niedawno meczu Stal Nowa Dęba 3-2.

Gospodarze wyszli na prowadzenie bo bramce Tomasza Wilusza, na co goście odpowiedzieli dziesięć minut później trafieniem Pawła Wydro.

Jeszcze przed przerwą bramkę dla Sokoła strzelił czołowy strzelec ligi Paweł Adamczyk.

W drugiej połowie miejscowi kontrolowali grę, czego efektem były dwa rzuty karne. Pierwszego z nich nie wykorzystał, co prawda Łukasz Bursztyka, lecz przy drugim bezbłędnie uderzał Wilusz.

Po wznowieniu gry goście natychmiast ruszyli na bramkę Sokoła i zdobyli kontaktowego gola. Jego strzelcem był Kamil Serafin. Niedługo po tym sędzia zakończył mecz.

SOKÓŁ SIENIAWA - STAL NOWA DĘBA 3-2 (2-1)
Bramki:
Wilusz 2 (12, 83-karny), Adamczyk (39) - Wydro (22), Serafin (84)

Sokół: Kukulski - Olinych (82. Misiag), S. Padiasek, Wrona, M. Padiasek - Szewc, Halejcio, Bursztyka (72. Tołpa), Blicharz - Wilusz (90. Kowalczyk), Adamczyk (82. Hass)

Stal: Kalandyk - Kowal, Dudek, Dudziak, Wydro - Diektiarenko (68. Rachwał), Milanowski (46. Warzocha), Sz. Serafin, Marek (46. Nowak) - Marut (84. Pogoda), Wilk (67. K. Serafin)

Sędziował: Antoni Pelczarski z Krosna. Żółte kartki: Kalandyk, Dudek, Rachwał. Widzów: 200

źródło: własne / Echo Dnia