http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-10-27 20:10:51

Dariusz Matysiak nowym trenerem Stali Kraśnik

Dariusz Matysiak został trenerem Stali Kraśnik. Nowy szkoleniowiec zadebiutował w dzisiejszym spotkaniu z Lublinianką Wieniawa.
 
Stal Kraśnik poprowadził w dzisiejszym spotkaniu w Lublinie nowy szkoleniowiec. Miejsce Krzysztofa Wierzbickiego zajął Dariusz Matysiak.
 
Stal była bliska zdobycie punktu, a my poprosiliśmy nowego trenera o komentarz. - Patrząc przez pryzmat wcześniejszych wyników Stali ten dzisiejszy wydaje się być dobrym, choć oczywiście to wciąż nie jest wygrana czy choćby remis - podsumował Krzysztof Wierzbicki.
 
- Dziś troszeczkę inaczej zmotywowałem zespół, zagraliśmy agresywnie i pewnie w obronie. Bardzo dobrze zagrał Kurzępa i Horodeckij, który naprzeciw defensorów z Lublina zagrał wręcz po profesorsku. Dobrze radzili sobie z przodu Wereski i Rusiecki. Dzisiejsza postawa drużyny jest również oczywiście wynikiem pracy trenera Krzysztofa Wierzbickiego - dodał.
 
- Wprowadziłem dziś do gry dwóch juniorów z czego też jestem zadowolony. W pozostałych meczach rundy będe się starał wprowadzać kolejnych wychowanków, także w Pucharze Polski - kontynuował.
 
- Lublinianka oczywiście prowadziła grę, lecz my skutecznie jej przeszkadzaliśmy. Można powiedzieć że pomagała nam też aura, ponieważ po jednej z akcji gospodarzy piłka zmierzająca do bramki stanęła... w kałuży. My nie mieliśmy może stuprocentowych sytuacji, ale oddaliśmy kilka kąśliwych strzałów na bramkę.
 
Dariusz Matysiak ocenił także sytuację po której padł gol dla gospodarzy. - Arbiter podyktował rzut karny, który po konsultacji z liniowym "wyciągnął" przed linię pola karnego. Trwało to chwilę, przez co w nasze szeregi wdało się pewne rozluźnienie i być może m.in. przez to niestety straciliśmy bramkę - powiedział trener.
 
Szkoleniowiec wierzy w swój zespół i z optymizmem patrzy przyszłość. - We wtorek udajemy się wraz prezesem Stali do burmistrza. Chcemy porozmawiać na temat kraśnickiej piłki, nie tylko Stali lecz także MUKS-u, którego młodzi zawodnicy mogą zasilić Stal. Jesteśmy dobrej myśli - zakończył.
 
Trener Dariusz Matysiak zajmował się ostatnio szkoleniem młodzieży w kraśnickiej Stali. W sezonie 2009/2010 pracował już z pierwszym zespołem po tym, jak z klubu odszedł Sławomir Adamus.
 
źródło: własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Stalówka 2012-10-28 10:54:54 0 0

Widać postępy! Jedziemy!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem