2012-10-21 18:17:23

Piast Tuczempy rozbity w Nowotańcu

Gracze Cosmosu Nowotaniec sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom pokonując Piast Tuczempy. Miejscowi zwyciężyli az 4-0.

Faworytem spotkania w Nowotańcu byli bez wątpienia wyżej notowani gości. Podopieczni Marka Strawy przed pojedynkiem z Cosmosem byli wiceliderem.

Miejscowi jednak zaczęli bardzo ostro. Już w 1. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Marcin Szałajko, a kilk minut później na 2-0 podwyższył Piotr Laskowski.

Jeszcze przed przerwą gole dla gospodarzy zdobyli Szymon Pluskwik i Dominik Podgórski i właściwie było po meczu.

W drugiej połowie czerwoną kartką ukarany został Arkadiusz Kłodowski, ale miejscowi bez problemów dowieźli okazałe zwycięstwo do końca.

COSMOS NOWOTANIEC - PIAST TUCZEMPY 4-0 (4-0)
Bramki: Szałajko (1), Laskowski (5), Pluskwik (35), Podgórski (44)

Cosmos: Albrycht - Majka, Śmietana, Badowicz, Podgórski - Szałajko (65. Armata), Gołda, Kłodowski, Sz. Pluskwik (83. Dąbrowiak) - Laskowski, Spaliński (69. Szatkowski)

Piast: Nalepa - Wota, G. Iwański, Kud, Gil - Kłymak, Sas (46. Ślączka), Czub, Gierczak (10. Walczak) - M. Iwański, Socha

Sędziował: Sławomir Chmiel z Rzeszoaw. Żółte kartki: Spaliński, Kłodowski, Gołda - Gil, Kłymak. Czerwona kartka:: Kłodowski (74, druga żółta). Widzów: 300

źródło: własne / Nowiny