2012-10-21 15:13:06

Karpaty Krosno rozgromiły outsidera z Kraśnika

Piłkarze Karpat Krosno rozgromili Stal Kraśnik 5-0 w wyjazdowym meczu 13. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Tomasza Wacka objęli prowadzenie już w 6. minucie meczu po golu Marka Czopko. Jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Paweł Fydrych.

W drugiej połowie goście dobili outsidera strzelając kolejne trzy gole. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Dawid Korzeniowski, ponownie Marek Czopko i Robert Kozubal.

Dla "Karpaciarzy" było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Stal Kraśnik z zaledwie trzema punktami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

STAL KRAŚNIK - KARPATY KROSNO 0-5 (0-2)
Bramki: Czopko 2 (6, 82), Fydrych (44), Korzeniowski (48), Kozubal (90+2)

Stal: Radzewicz - Leziak, Goździuk, Pachuta (77. Gąsiorowski), Horodeckij - Wereski (46. Tchórz), Mietlicki, Saczek, Wojtaszek - Szpikula (33. Rusiecki), Staszczak

Karpaty: Hajduk - Woźniak, Chmielowski, Czopko, Włodarski - Mikulec (46. Korzeniowski), Zajdel, Fydrych (73. Stanisz), Kozieł (64. Kuliga), Liput (81. Kozubal) - Buczek

Sędziował: Mateusz Złotnicki z Lublina. Żółte kartki: Staszczak - Buczek. Widzów: 200

źródło: własne / stal.krasnik.info / karpatykrosno.net