2012-10-20 21:02:00

JKS Jarosław pokonał rezerwy Resovii

Piłkarze JKS-u Jarosław wygrali 1-0 z Resovią II Rzeszów w meczu 13. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Gospodarze bardzo długi nie mogli znaleźć sposobu by pokonać bramkarza gości. W pierwszej połowie na boisku właściwie niewiele się działo.

Dopiero w 76. minucie do siatki rzeszowian trafił grający trener gospodarzy Paweł Załoga.

Resovia II kończyła ten mecz w dziesiątkę - w 81. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Marcin Pietrucha.

Gracze JKS-u Jarosław w dalczym ciągu są liderem IV ligi podkarpackiej z pięciopunktową przewagą nad drugą Crasnovią.

JKS JAROSŁAW - RESOVIA II RZESZÓW 1-0 (0-0)
Bramka: Załoga (76)

JKS: Kaczmarek - Wilk, Saramak, Załoga, Puńko - Raba, Sobczak, Bańka (46. Walat), Soczek - Jurczak, Kłak (51. Domszy)

Resovia II: Superson - Adamski, Ślęzak, Ł. Świst, Jaroch (87. S. Świst) - Fedan, Szalacha, Codello, Pietrucha - Kaliniec (64. Rop), Warchoł (64. K. Pietryka)

Sędziował: Karol Wołoszyn ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Załoga, Puńko, Jurczak - Pietrucha, Szalacha. Czerwona kartka: Pietrucha (81, za drugą żółtą). Widzów: 400

źródło: własne / jksjaroslaw.info