2012-10-14 21:13:01

Minimalna wygrana Rzemieślnika Pilzno w Turbi

Gracze Rzemieślnika Pilzno wygrali 1-0 z ostatnim w tabeli LZS-em Turbia.

Piłkarze LZS-u Turbia w 12 meczach w tym sezonie nie zdobyli ani jednego punktu i są murowanym kandydatem do spadku.

W starciu z Rzemieślnikiem Pilzno jednak wcale nie byli łatwym rywalem i do ostatnich minut walczyli o korzystny rezultat.

O zwycięstwie gości zadecydował jeden gol strzelony przez Łukasza Kosibę jeszcze w 30. minucie meczu.

LZS TURBIA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 0-1 (0-1)
Bramka: Kosiba (30)

Turbia: Piwowar - Maciorowski, Stępień, D. Mączka (65. Marszałowicz), Zalewski - P. Mączka, Oczak, Myszka, Kępanowski, Gromadzki - Gilar

Rzemieślnik: M. Mroczek - Pokrywka, P. Mroczek, Łapa, Doroba - Mitek, Magdoń, K. Mędrek, Orzech (70. Nalepka) - Szewczyk (65. Zołotar), Kosiba (85. Wiśniowski)

Sędziował: Grzegorz Wnuk z Leżajska

źródło: własne / rzemieslnikpilzno.pl