2012-10-14 19:52:18

Wisłok Strzyżów ograł Żurawiankę. Cztery gole Jakuba Barana

Wisłok Strzyżów pokonał Żurawiankę Żurawica 4-1. Bohaterem spotkania był Jakub Baran, który zdobył wszystkie cztery bramki dla gospodarzy.

Gracze Wisłoka Strzyżów pewnie pokonali Żurawiankę w meczu 12. kolejki IV ligi. Główym aktorem tego pojedynku był Kuba Baran - strzelec wszystkich czterech goli dla miejscowych.

Zawodnik gospodarzy pierwszego gola strzelił już w 6. minucie meczu, a pomiędzy 52. a 78. minutą skompletował klasycznego hat-tricka.

Honorowego gola dla Żurawianki strzelił... Radosław Baran.

Beniaminek ze Strzyżowa otrzymał w międzyczasie walkower za mecz z Resovią II i awansował na 10. pozycję w tabeli.

WISŁOK STRZYŻÓW - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 4-1 (1-1)
Bramki: J. Baran 4 (6, 52, 60, 78) - R. Baran (40)

Wisłok: Zimny - Szołdra, Pasek, Brusik, Włodyka - Śliwa, Żabiński (68. Gorczyca), Grabowski (71. K. Baran), Pałys (46. J. Krok) - Piechowiak (46. Klimek), J. Baran (80. Flaga)

Żurawianka: Michałowicz - Gręda, M. Bąk (53. Beer), Kowal, Mazur - A. Wardęga, R. Baran, Podolak, Biały - Grad, Korytko.

Sędziował: Artur Szela z Krosna. Żółte kartki: Grabowski, Piechowiak, J. Baran - Michałowicz.