2012-10-14 19:40:16

Izolator Boguchwała zremisował z Podlasiem

Piłkarze Izolatora Boguchwała zremisowali 1-1 w meczu 12. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwsi do siatki trafili gracze Izolatora Boguchwała. W 23. minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Brocki.

Wyrównującego gola dla Podlasia Biała Podlaska strzelił chwilę przed przerwą Tomasz Gawroński. Bramka padła po błędzie Pawła Pawlusa, który wybijając piłkę trafił w wystawioną nogę rywala - a ta wturlała się do bramki.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1-1 (1-1)
Bramki: Brocki (23) - Gawroński (45)

Izolator: Pawlus - Kozak, Polak, Brogowski, Krzak (61. Róg) - Karwat, Tyburczy (61. Domin), Cupryś (74. Skiba), Szyszka (83. Burak), Bereś - Brocki

Podlasie: Wasiluk - Komar, Mirończuk, Szymański, Skrodziuk - Paszkowski, Iwańczuk (61. Daniluk), Litwiniuk, Citko (71. Gromysz), Sawtyruk - Gawroński

Sędziował: Piotr Burak z Zamościa. Żółte kartki: Krzak, Tyburczy, Róg, Burak - Szymański, Sawtyruk, Mirończuk, Litwiniuk, Paszkowski. Widzów: 150