2012-10-14 16:16:28

Bezbramkowy remis Crasnovii w Rzeszowie

Czwartoligowe rezerwy Resovii Rzeszów zremisowały z Crasnovią Krasne 0-0 przed własną publicznością.

Podopieczni Szymona Szydełko zanotowali bezbramkowy remis z Resovią II Rzeszów w meczu 12. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Obydwie drużyny miały okazje na gola, ale zabrakło skuteczności.

Najlepszą okazję w pierwszej połowie miał Marcin Pietrucha, który trafił w słupek. Po przerwie bliski szczęścia był Konrad Stępień, który główkował minimlnie obok słupka.

RESOVIA II RZESZÓW - CRASNOVIA KRASNE 0-0

Resovia II: Superson - Jaroch, Ślęzak, Bogacz, Adamski - Pietrucha, Ł. Świst (74. Pietryka), Codello, Fedan - Kaliniec (46. Rop), Warchoł (74. Skowronek)

Crasnovia: Nalepa - Wiącek, A. Burak, Baran, Parys - Rozborski (73. Stępień), Smężeń (81. Ostrowski), A. Szczepański, Smyrski (88. P. Burak) - R. Szczepański (46. Janda), Pietrasiewicz.

Sędziował: Konrad Tomczyk z Jarosławia. Żółte kartki: Jaroch - Wiącek, Parys, R. Szczepański. Widzów: 50

źródło: własne / Nowiny