2012-10-13 22:57:57

Polonia Przemyśl pokonała Chełmiankę. Gol jubilata

Polonia Przemyśl pokonała przed własną publicznością Chełmiankę 3-1, jedną z bramek strzelił kończący dziś 30 lat Kamil Walaszczyk.

Drużyna Polonii Przemyśl z obchodzącym dziś trzydziestą rocznicę urodzin Kamilem Walaszczykiem w składzie pokonała po ciekawym spotkaniu Chełmiankę Chełm 3-1.

Na boisku od początku dominowali miejscowi, m.in. wspomniany Walaszczyk trafił w poprzeczkę.

Niespodziewanie to goście wyszli na prowadzenie do golu Bartłomieja Wasiluka, lecz podopieczni Jarosława Zająca z nawiązką odrobili straty jeszcze przed przerwą.

Najpierw rzut karny wykorzystał "Wala", a na prowadzenie Polonie wyprowadził Ołeksandr Rozman.

Po przerwie przewaga gospodarzy nie malała, a bramką udokumentował ją Andrij Małyk.

POLONIA PRZEMYŚL - CHEŁMIANKA CHEŁM 3-1 (2-1)