http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-10-11 09:37:35

Brożyna, Lewandowski i Bochniewicz powołani do reprezentacji Polski U-17

Pomocnicy Ireneusz Brożyna (Czarni Jasło) i Paweł Bochniewicz (Reggina Calcio) oraz bramkarz Michał Lewandowski (Stal Mielec) zostali powołanii do reprezentacji Polski na turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy do lat 17.
 
16-letni Ireneusz Brożyna (Czarni Jasło) i jego rówieśnik Paweł Bochniewicz (Reggina Calcio, wcześniej Stal Mielec) znaleźli się w kadrze Roberta Wójcika na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski połączoną z wyjazdem na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy U-17.
 
Powołanie otrzymał również 16-letni bramkarz Stali Mielec Michał Lewandowski.
 
Dla Irka Brożyny będzie to szansa do kolejnego występu w kadrze po sierpniowym debiucie w spotkaniu towarzyskim z Cyprem. Bochniewicz, który we wrześniu przeszedł ze Stali Mielec do Regginy Calcio w kadrze występuje regularnie.
 
Turniej eliminacyjny do ME U-17 odbędzie się w dniach 19-24 października w Bułgarii. Wczoraj rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski w Ciechanowie.
 
co jest głównym budulcem mięśni
 
źródło: pzpn.pl / czarnijaslo.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

1908 2012-10-11 19:20:12 0 0

A Jula , czyli Maciek Wolański ( Górnik Zabrze/Wisłoka Dębica ) to gdzie ??? Ale macie informacje...kicha.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem