2012-10-07 17:30:42

Rzemieślnik Pilzno pokonał Stal Nowa Dęba

Piłkarze Rzemieślnika przerwali passę trzech kolejnych porażek i pokonali ekipę Stali Nowa Dęba 2-0.

Rzemieślnik zakończył fatalną passę trzech przegranych spotkań.

Gospodarze zapewnili sobie wygraną w ciągu dziesięciu minut w drugiej części spotkania.

Najpierw bramkę dającą prowadzenie strzelił Jakub Szewczyk, a następnie Łukasz Kosiba.

RZEMIEŚLNIK PILZNO - STAL NOWA DĘBA 2-0 (0-0)
Bramki:
Szewczyk (56), Kosiba (66)

Rzemieślnik: Wilczyński - Mroczek, Doroba, Pokrywka, Lesiak - Mitek (75. Magdoń), Kita, Orzech (90. Wiśniowski), Łapa - Kosiba (81. Nalepka), K. Mędrek (46. Szewczyk).

Stal: Kotrych - Diektiarenko, Dudek, Rachwał (60. Wydro), Kowal - Wilk (55. Marek), Milanowski (75. S. Kotrych), Warzocha (55. Sudoł), Sz. Serafin, K. Serafin (66. Pogoda) - Nowak.

Sędziował: Marcin Rak z Jarosławia. Żółte kartki: Lesiak - Dudek, K. Serafin, Wilk. Widzów: 150.