2012-10-06 19:43:14

Kolejna porażka Siarki. Tym razem w Niepołomicach

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali z 2-4 Puszczą w Niepołomicach. Podkarpacki zespół nie potrafi wygrać od siedmiu spotkań.

Tylko trzy punkty i ani jednej wygranej. To bilans podopiecznych Michała Szymczaka w ostatnich siedmiu spotkaniach II ligi wschodniej.

Gracze Siarki Tarnobrzeg przegrali tym razem w wyjazdowym starciu z Puszczą Niepołomice.

Gole dla drużyny z Małopolski strzelili Paweł Moskwik (dwie), Mateusz Cholewiak... i Konrad Stępień, który już w 4. minucie strzelił bramkę samobójczą.

Ten ostatni nieco zrehabilitował się kibicom 20 minut później trafiając do siatki po raz drugi - tym razem już do właściwej. Drugą bramkę dla Siarki strzelił Janusz Hynowski.

Więcej informacji wkrótce.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - SIARKA TARNOBRZEG 4-2 (2-1)
Bramki: Moskwik 2 (18, 58), Stępień (4-samobójcza), Cholewiak (39) - Stępień (24), Hynowski (64)

źródło: własne