2012-10-06 17:38:27

Stal Rzeszów pokonała Unię Tarnów 2-0

Piłkarze Stali Rzeszów wygrali 2-0 z Unią Tarnów w meczu 11. kolejki II ligi wschodniej.

Solidny beniaminek z Tarnowa w tym sezonie na stadionie przy ul. Hetmańskiej zagrał już po raz drugi. Podobnie jak w starciu z Resovią (przegranym 1-4) i tym razem został bez punktów.

Podopieczni Ryszarda Kuźmy od pierwszych minut mieli zdecydowaną przewagę i wygrali zasłużenie.

Pierwszego gola dla Stali Rzeszów zdobył w 42. minucie meczu Kamil Stachyra. Wynik spotkania na 2-0 ustalił w doliczonym czasie gry Michał Lisańczuk.

Gracze Unii Tarnów kończyli ten mecz w dziesiątkę. Chwilę przed stratą drugiej bramki z boiska wyleciał Kamil Wilk.

STAL RZESZÓW  UNIA TARNÓW 2-0 (1-0)
Bramki: Stachyra (42), Lisańczuk (90+1)

Stal: Wietecha - Solecki, Duda, Nakrosius, Persona, Lisańczuk, Baran, Krzysztoń (90. Więcek), Stachyra, Prokić (79. D. Jędryas), Koczon (69. Rzeźnik)

Unia: Liberda - Furmański, Pawlak, Bednarczyk, Węgrzyn, Radliński, Drozdowski (65. Wilk), Popiela, Ślęzak (69. Sojda), Fałowski (84. Adamski), Wróbel

Sędziował: Marek Karkut z Warszawy. Żółte kartki: Baran, Nakrosius - Popiela, Węgrzyn, Wróbel. Czerwona kartka: Wilk (90, krytykowanie decyzji sędziego). Widzów: 800

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl