2012-10-06 12:51:11

Resovia straciła punkty w meczu z Motorem Lublin

Piłkarze drugoligowej Resovii stracili gola w końcówce meczu i tylko zremisowali z Motorem Lublin 1-1.

Ostatni w tabeli Motor Lublin zremisował z Resovią Rzeszów w meczu 11. kolejki. Gracze Tomasza Tułacza prowadzili do 88. minuty, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Autorem bramki dla rzeszowian  był Damian Buczyński, który wpisał się na listę strzelców w ostatniej minucie pierwszej połowy wykorzystując błąd bramkarza Mateusza Oszusta.

Prowadzeni przez Piotra Świerczewskiego lublinianie długo bezskutecznie próbowali odrabiać straty.

Dopiero w 88. minucie Bartosza Goszkę pokonał rezerwowy Michał Ciarkowski, który trafił do siatki po uderzeniu głową dając punkt "Motorowcom".

MOTOR LUBLIN - RESOVIA RZESZÓW 1-1 (0-1)
Bramka: Ciarkowski (88) - Buczyński (45)

Motor: Oszust - Falisiewicz, Karwan, Matuszczyk, Klepczare - Kanarek (29. Szpak), Kursa (69. Ciarkowski), Kayizzi, Romańczuk - Jovanović (46. Piceluk), Węska

Resovia: Goszka - Kozubek, Baran, Makowski, Buczyński (85. Słaby), Ciećko (67. Krawczyk), Frankiewicz, Juszkiewicz (81. Świechowski), Nikanowicz, Szkolnik, Kwiek (59. Ogrodnik)

Sędziował: Piotr Gajewski z Krakowa. Żółte kartki: Kanarek, Szpak, Kursa - Makowski, Nikanowicz, Buczyński. Widzów: 150 (w tym ok. 100 z Rzeszowa)

źródło: własne / Dziennik Wschodni