2012-10-05 17:25:34

Pogoń Leżajsk przegrała z Resovią II

W rozegranym awansem meczu 11. kolejki IV ligi Pogoń Leżajsk uległa rezerwom Resovii 0-3.

Podopieczni Wiesława Gołdy nie dali szans Pogoni Leżajsk pewnie zwyciężając na boisku rywala.

Pierwszy gol padł już w 3. minucie meczu po uderzeniu Sebastiana Fedana. Ten sam zawodnik trafił do siatki po raz drugi chwilę po przerwie.

Wynik meczu na 3-0 dla Resovii II Rzeszów ustalił w ostatniej minucie meczu Michał Bogacz.

POGOŃ LEŻAJSK - RESOVIA II RZESZÓW 0-3 (0-1)
Bramki: Fedan 2 (3, 47), Bogacz (90)

Pogoń: Kurosz - Warenica (65. H. Bukowski), Pyż, Sawczuk, Woś - Bubiłek (77. Ćwikła), Bucior - Dąbek, Murawski, Stopyra (67. K. Bukowski) - Staroń

Resovia: Superson - Jaroch, Bogacz, Ślęzak, Adamski - Świst, Szalacha (65. K. Pietryka), Fedan (82. Gołda) - Pietrucha (87. M. Skowronek), Warchoł (55. Rop), Codello

Sędziował: Paweł Wałęga z Dębicy. Żółte kartki: Bubiłek. Widzów: 150

źródło: własne / Nowiny