http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-10-03 17:33:21

1/4 finału okręgowego Pucharu Polski (Jarosław)

Z czterech zaplanowanych na dziś spotkań 1/4 finału Pucharu Polski w okręgu Jarosław odbyło się tylko jedno. Rezerwy Polonii Przemyśl uległy Piastowi Tuczempy 0-2.
 
Poloniści najlepszą okazję do objęcia prowadzenia mieli w trakcie pierwszej części gry, kiedy to Adrian Kazek nie wykorzystał rzutu karnego.
 
Ten sam zawodnik miał zresztą conajmniej jeszcze jedną stuprocentową okazję do zdobycia gola, jednak skuteczność nie była dziś jego mocną stroną.
 
Niewykorzystane sytuacje zemściły się w drugiej połowie. Gole dla Piasta Tuczempy zdobyli Grzegorz Gierczak i Grzegorz Iwański.
 
Mecz Sokoła Sieniawa z Polonią Przemyśl został przełożony już wcześniej na wniosek przemyskich działaczy. Zostanie rozegrany 17 paźdzernika.
 
Spotkania pomiędzy Orłem Przeworsk a MKS-em Kańczuga oraz LKS-em Skołoszów a JKS-em Jarosław zostały przełożone ze względu na zły stan boisk. Obydwa spotkania zostaną prawdopodobnie rozegrane, podobnie jak mecz w Sieniawie, 17 października.
 
Więcej o meczu wkrótce, również na mks1909.futbolowo.pl.
 
POLONIA II PRZEMYŚL - PIAST TUCZEMPY 0-2 (0-0)
Bramka:
Gierczak (55), G. Iwański (75)
 
źródło: własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

piascik 2012-10-03 18:57:19 0 0

bramki gierczak 51 min i iwanski grzes 78 min

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem