2012-09-23 15:07:33

"Stalówka" w końcu wygrała przy Hutniczej

Po serii porażek Stal Stalowa Wola wreszcie zwyciężyła przed własną publicznością ogrywając Pogoń Siedlce 3-0.

Kibice "Stalówki" liczyli wreszcie na wygraną na własnym stadionie i nie zawiedli się.

Damian Łanucha szybko wyprowadził Stal na prowadzenie, a Wojciech Fabianowski podwyższył na 2-0 jeszcze przed przerwą.

W trakcie drugiej połowy w bramce Stali nastąpiła wymuszona zmiana. Kontuzjowanego Bartłomieja Dydę zastąpił Paweł Zieliński.

W ostatnich minutach meczów wynik spotkania na 3-0 ustalił Damian Łanucha strzelając swojego drugiego gola. Z 16 metrów uderzył mocno i precyzyjnie wprost w okienko bramki Pogoni.

STAL STALOWA WOLA - POGOŃ SIEDLCE 3-0 (2-0)