2012-09-23 13:09:30

Udana pogoń Orła na "Izolacji"

Po zaciętym spotkaniu, w którym padło aż osiem bramek, Izolator Boguchwała zremisował z Orłem Przeworsk 4-4.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie po golu Sebastiana Brockiego.

Co prawda czerwoną kartką został ukarany Arkadiusz Burak, lecz nie przeszkodziło to graczom "Izolacji" w zdobyciu kolejnych dwóch goli - najpierw trafił Tomasz Płonka, a następnie Bartosz Karwat.

Po przerwie goście wyszli mocno zdeterminowani, by odrobić straty. Sygnał do ataku dał Maciej Lech, później trafił Krzysztof Pietluch, a na 3-3 wyrównał Łukasz Laska strzałem z rzutu wolnego.

Gości zastopował nieco po raz drugi tego dnia Tomasz Płonka. Orzeł jednak i tym razem zdołał wyrównać - kilka minut przed końcem na listę strzelców wpisał się Adama Bukała.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - ORZEŁ PRZEWORSK 4-4 (3-0)
Bramki:
Płonka (32, 76), Brocki (17), Karwat (42) - Lech (47), Pietluch (60), Laska (68 ), Bukała (84)

Izolator: Pawlus - Kopiec, Brogowski, Polak, A. Guzior (62. Szyszka) - Burak, Karwat, Domin, Cupryś (59. Róg) - Brocki, Płonka.

Orzeł: Drzystek - Broda, Vaskovets, Sykała, Tworzydło (53. Laska) - Lech, Mielniczuk (79. Mazur), Zięba, Kocur - Gawłowski (46. Kowal), Pietluch (84. Bukała).

Sędziował: Mariusz Antosz z Tarnobrzega. Żółte kartki: Burak, Cupryś. Czerwona kartka: Burak (29, druga żółta)

źródło: własne / zksizolator.eu