2012-09-22 19:46:59

Crasnovia zmarnowała karnego i tylko zremisowała

Crasnovia Krasne tylko zremisowała ze Stalą Nowa Dęba. Mogła wygrać, ale Witold Baran nie wykorzystał karnego w doliczonym czasie gry.

Defendywny pomocnik gospodarzy Witold Baran mógł w tym meczu strzelić dwa gole z rzutów karnych i zapewnić Crasnovii trzy punkty. W decydującym momencie jednak uderzył zbyt lekko i nie zdołał pokonać Arkadiusza Kotrycha.

Pierwszą jedenastkę zawodnik z Krasnego wykonywał w 16. minucie i nie pomylił się. Wyrównującą bramkę dla Stali Nowa Dęba dopiero w drugiej połowie Kamil Serafin.

W doliczonym czasie gry faulowany w polu karnym był Tomasz Pietrasiewicz i gospodarze mieli szansę zgarnąć komplet punktów. Niestety Baran zmarnował jedenastkę i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Goście przez postatnie pół godziny grali dziesiątkę - czerwoną kartką ukarany został Wojciech Dudek.

CRASNOVIA KRASNE - STAL NOWA DĘBA 1-1 (1-0)
Bramki: Baran (16-karny) - K. Serafin (69)

Crasnovia: Nalepa - P. Burak, Drapała, Baran, Wiącek (85. Stępień) - Rozborski, A. Burak (68. Kamiński), Smężeń (68. Parys), Smyrski (75. R. Szczepański) - Pietrasiewicz, A. Szczepański

Stal: Kotrych - Kowal, Dudek, Rachwał, Wydro (64. Rębisz) - K. Serafin, Milanowski (58. Sudoł), Sz. Serafin, Wilk - Pogoda (61. Diektiarenko), Nowak

Sędziował: Tomasz Ksyta z Dębicy. Żółte kartki: Smężeń, A. Burak - Dudek, A. Kotrych. Czerwona kartka: Dudek (75, druga żółta). Widzów: 200

źródło: własne / Nowiny