2012-09-22 19:13:32

JKS Jarosław liderem IV ligi

Dzięki wygranej 4-1 z Rzemieślnikiem Pilzno gracze JKS-u Jarosław objęli prowadzenie w tabeli IV ligi.

Dość niespodziewanie to goście jako pierwsi trafili do siatki. W 27. minucie prowadzenie Rzemieślnikowi Pilzno dał Łukasz Kosiba.

Piłkarze JKS-u Jarosław straty odrobili jednak bardzo szybko.

Już trzy minuty później na listę strzelców wpisał się grający trener Paweł Załoga, a niespełne sześćdziesiąt sekund później do siatki trafił Mateusz Jurczak.

Jeszcze przed przerwą na 3-1 podwyższył Sebastian Pawlak, a wyniku meczu w 73. minucie ustalił Mateusz Pietryna.

Dzięki wygranej jarosławianie zrównali się w tabeli z Piastem Tuczempy (tylko remis w Strzyżowie) i - dziękie lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań i bramek - objęli pozycję lidera.

JKS JAROSŁAW - RZEMIEŚLNIK PIZLNO 4-1 (3-1)
Bramki: Załoga (30), Jurczak (31), Pawlak (37), Pietryna (73) - Kosiba (27)

JKS: Kaczmarek - Wilk (46. Pietryna), Saramak, Załoga (88.′ Gliniak), Puńko - Raba, Sobczak (66. Walat), Bańka, Soczek - Jurczak, Pawlak

Rzemieślnik: Wilczyński - Lesiak (71. Doroba), Kita, Pokrywka, P. Mroczek - Wiśniowski (71. Urjasz), Popiela, Magdoń (58. Łapa), Mitek, Orzech - Kosiba

Sędziował: Mateusz Warzocha z Rzeszowa. Żółte kartki: Pietryna, Gliniak - P. Mroczek, Orzech, Kosiba. Widzów: 300

źródło: własne / jksjaroslaw.info