2012-09-22 18:23:24

Resovia znów przegrała w Elblągu

Drugoligowa Resovia przegrała drugie w tym miesiącu spotkanie w Elblągu. Tym razem rzeszowianie ulegli tamtejszej Olimpii.

Początkiem września podopieczni Tomasza Tułacza przegrali z Concordią 0-1. Dziś rzeszowski zespół uległ w takim samym stosunku Olimpii Elbląg.

Decydująca akcja meczu miała miejsce w 30. minucie spotkania. Piłkę z prawej strony dośrodkował Tomasz Sedlewski, a Anton Kołosow z bliska skierował ją głową do siatki.

Gospodarze kończyli ten pojedynek w dziesiątkę po tym jak w 87. minucie czerwoną kartką ukarany został Maciej Scherfchen. Mimo tego Resovia nie zdołała wyrównać.

Po porażce w Elblągu "Pasiaki" straciły pozycję wicelidera.

OLIMPIA ELBLĄG - RESOVIA RZESZÓW 1-0 (1-0)
Bramka: Kołosow (30)

Olimpia: Hrynowiecki - Bobek (63. Paprocki), Broniarek, Lewandowski, Sedlewski - Ressel, Taibow (89. Lisiecki), Scherfchen, Nadzijewski - Kołosow, Lubenow (88. Skokowski)

Resovia: Pietryka - Brągiel (73. Buczyński), Makowski, Baran, Szkolnik - Słaby, Świechowski (46. Juszkiewicz), Domoń (72. Nikanowycz), Kwiek, Ogrodnik - Hajduk (60. Krawczyk)

Sędziował: Łukasz Szczech z Białegostoku. Żółte kartki: Bobek, Scherfchen, Kołosow, Paprocki - Makowski. Czerwona kartka: Maciej Scherfchen (87, druga żółta)

źródło: własne / Dziennik Elbląski / resovia.info