2012-09-16 20:15:19

OKS Mokrzyszów lepszy od Wisłoka Strzyżów

W meczu beniaminków IV ligi podkarpackiej OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg pokonał na własnym stadionie Wisłok Strzyżów 4-2.

Gospodarze od począku ruszyli do ataku, co dało efekt w postaci bramek: dwóch Mariusza Parucha i jednej Macieja Fietko.

Przy prowadzeniu 3-0 OKS nieco "spuścił z tonu", co wykorzystał Wisłok. Jeszcze przed przerwą pierwszą bramkę dla strzyżowian strzelił Rafał Rajzer, a w drugiej połowie kolejną Robert Klimek.

Prowadzony przez Szymona Grabowskiego Wisłok nie zdołał jednak zremisować, natomiast w końcówce spotkania stracił czwartą bramkę. Strzelcem był ponownie Paruch, który tym samym skompletował hat-trick.

OKS MOKRZYSZÓW TARNOBRZEG - WISŁOK STRZYŻÓW 4-2 (3-1)